LOGIN:


HASŁO:
MM Auto prowadzi działalność na rynku motoryzacyjnym od 2004 roku. Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa flot samochodowych. Mamy bogate doświadczenie we współpracy z najbardziej wymagającymi klientami. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanym zespołem fachowców z dziedziny diagnostyki i naprawy samochodów, jak i ze specjalistami od ubezpieczeń i likwidacji szkód.

Naszym Klientom gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość świadczonych usług, ale także pewność, że powierzając nam swój samochód nie będą musieli się o nic martwić - sprawny i gotowy do drogi będzie na nich czekał w wyznaczonym terminie.

Ponadto, nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem producenta układów wydechowych firmy FERROZ. Zajmujemy się również dystrybucją i handlem częściami zamiennymi. Dzięki temu oferujemy naszym Klientom dostęp do sprawdzonych części zamiennych w najbardziej konkurencyjnych cenach.


Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do spotkania z przedstawicielem MM Auto, który chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania.